موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگ و هنر
  • کد خبر : 8144
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
  • 3 بازدید
  • ارسال شده توسط : خبرنگار
هیات انتخاب آثار بخش بین الملل در جستجوی راهکار
هیات انتخاب آثار بخش بین الملل در جستجوی راهکار

هیات انتخاب آثار بخش بین الملل در جستجوی راهکار

تهران- لرد تیم- سومین جلسه هیات انتخاب گروه‌ها و آثار سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با موضوع چگونگی انتخاب گروه‌های بخش بین‌الملل در دفتر موسیقی برگزار شد. جلسات متعدد درباره برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر همچنان ادامه دارد و این جشنواره یکی از دغدغه های مسئولین دفتر موسیقی است. در همین راستا […]

تهران- لرد تیم- سومین جلسه هیات انتخاب گروه‌ها و آثار سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با موضوع چگونگی انتخاب گروه‌های بخش بین‌الملل در دفتر موسیقی برگزار شد.

جلسات متعدد درباره برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر همچنان ادامه دارد و این جشنواره یکی از دغدغه های مسئولین دفتر موسیقی است. در همین راستا و به منظور رسیدن به راهکاری برای انتخاب گروه های خارجی جهت شرکت در جشنواره سومین جلسه هیات انتخاب اثار در دفتر موسیقی برگزار شد.

این جلسه به بررسی چگونگی حضور و انتخاب گروههای بخش بین­ الملل اختصاص داشت و محمد اله یاری؛ مدیرکل دفتر موسیقی درباره هماهنگی­های انجام شده با وزارت امور خارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و تعامل با مراکز و نهادهای مختلف برای اطلاع رسانی به گروه‌های موسیقی کشور های خارجی و دعوت از گروه‌ها مطالبی را بیان کرد.

در این جلسه محمد اله­یاری فومنی رییس جشنواره، شاهین فرهت دبیر جشنواره و بهروز غریب پور، هومان اسعدی، رضا مهدوی، حمیدرضا اردلان، سیامک جهانگیری، محمدرضا فیاض، کیاوش صاحب نسق اعضای هیات انتخاب حضور داشتند.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری به دبیری شاهین فرهت، برگزار می شود.

لرد تیم ، بزرگترین مجله خبری

پایان پیام/

جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*