موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش
  • کد خبر : 8146
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
  • 4 بازدید
  • ارسال شده توسط : خبرنگار
معاون وزیر ورزش: هندبال باید به جایگاه واقعی خود برسد
معاون وزیر ورزش: هندبال باید به جایگاه واقعی خود برسد

معاون وزیر ورزش: هندبال باید به جایگاه واقعی خود برسد

تهران- لرد تیم- معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به فعالیت‌های هندبال ایران گفت: هندبال در کشور باید به جایگاه واقعی خود برسد. سمینار نواب رییس بانوان هیات‌های هندبال سراسر کشور امروز با حضور معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان در فدراسیون هندبال برگزار شد. مهین فرهادی زاد با اشاره به پتانسیل […]

تهران- لرد تیم- معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به فعالیت‌های هندبال ایران گفت: هندبال در کشور باید به جایگاه واقعی خود برسد.

سمینار نواب رییس بانوان هیات‌های هندبال سراسر کشور امروز با حضور معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان در فدراسیون هندبال برگزار شد. مهین فرهادی زاد با اشاره به پتانسیل هندبال زنان و حضور افراد کار آمد در این حوزه در تمامی کشور به رشد و بالندگی کلی ورزش زنان اشاره کرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های هندبال زنان گفت: با حضور الهام سلوکی و جلسات متعددی که با او درباره هندبال و فعالیت‌های حوزه زنان داشتم، فکر می‌ کنم هندبال زنان می‌تواند به روز های بهتری هم فکر کند.

در این جلسه علیرضا پاکدل رییس فدراسیون به تبیین برنامه‌های کوتاه مدت فدراسیون در حوزه‌های مختلف هندبال به ویژه حوزه زنان پرداخت و گفت: تمامی هیات‌های استانی  باید فعالیت گسترده‌ای در توسعه هندبال زنان کشور داشته باشند.

در این جلسه نواب رئیس زنان هیات‌های استانی هندبال مشکلات پیش‌روی استان‌ های خود را اعلام کردند.

همچنین در این نشست از نواب رییس برتر در سال ۹۷ تقدیر شد. قینانی از اصفهان، طهرانی از فارس و صمیمی از استان کهگیلویه و بویر احمد به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم سال گذشته را بدست آوردند که از آنها تقدیر شد.

لرد تیم ، بزرگترین مجله خبری

پایان پیام/

جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*