موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش
  • کد خبر : 8155
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
  • 3 بازدید
  • ارسال شده توسط : خبرنگار
عواقب تسلط نداشتن به زبان اسپانیایی، «دمبله» ال‌کلاسیکو را از دست داد
عواقب تسلط نداشتن به زبان اسپانیایی، «دمبله» ال‌کلاسیکو را از دست داد

عواقب تسلط نداشتن به زبان اسپانیایی، «دمبله» ال‌کلاسیکو را از دست داد

تهران- لرد تیم- فدراسیون فوتبال اسپانیا، «عثمان دمبله» را به دلیل توهین به داور دیدار بارسا مقابل سویا ۲ جلسه محروم کرد تا مرد فرانسوی اولین غایب بزرگ نخستین ال‌کلاسیکوی فصل لقب بگیرد. دمبله در جریان پیروزی چهار بر صفر آبی‌اناری‌ها مقابل سویا با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد و «متئو لاهوز» داور دیدار […]

تهران- لرد تیم- فدراسیون فوتبال اسپانیا، «عثمان دمبله» را به دلیل توهین به داور دیدار بارسا مقابل سویا ۲ جلسه محروم کرد تا مرد فرانسوی اولین غایب بزرگ نخستین ال‌کلاسیکوی فصل لقب بگیرد.

دمبله در جریان پیروزی چهار بر صفر آبی‌اناری‌ها مقابل سویا با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد و «متئو لاهوز» داور دیدار در گزارش خود برای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا نوشت که مرد فرانسوی با حرکات دست به او توهین کرده و از جمله «خیلی بدی» استفاده کرده است.

بر این اساس، دمبله که در دیدار مقابل تیم تحت هدایت «یولن لوپتگی» به «آنتوان گریژمان» ۱۲۰ میلیون یورویی ترجیح داده شد و در ترکیب اصلی کاتالان‌ها به میدان رفت، دیدار بعدی بارسا مقابل ایبار و همچنین ال‌کلاسیکوی ۲۶ اکتبر را از دست خواهد داد.

لازم به ذکر است «جرارد پیکه» نیز در جریان دیدار مذکر، برای قطعی کردن حضور خود در ال‌کلاسیکو، یک کارت زرد عمدی دریافت کرد.

لرد تیم ، بزرگترین مجله خبری

پایان پیام/

جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*