موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش
  • کد خبر : 8177
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
  • 6 بازدید
  • ارسال شده توسط : خبرنگار
مسابقه فوتبال ایران و کامبوج بصورت زنده از سیما پخش می شود
مسابقه فوتبال ایران و کامبوج بصورت زنده از سیما پخش می شود

مسابقه فوتبال ایران و کامبوج بصورت زنده از سیما پخش می شود

تهران-لرد تیم-روابط عمومی معاونت سیمای سازمان صدا و سیما، شایعات منتشره در خصوص عدم پخش زنده مسابقه فوتبال تیم های ملی ایران و کامبوج را تکذیب کرد. «حمید خواجه نژاد» مسئول روابط عمومی معاونت سیما شامگاه چهارشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار فرهنگی لرد تیم گفت: برای پوشش بازی فردا تعدادی از همکاران خانم […]

تهران-لرد تیم-روابط عمومی معاونت سیمای سازمان صدا و سیما، شایعات منتشره در خصوص عدم پخش زنده مسابقه فوتبال تیم های ملی ایران و کامبوج را تکذیب کرد.

«حمید خواجه نژاد» مسئول روابط عمومی معاونت سیما شامگاه چهارشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار فرهنگی لرد تیم گفت: برای پوشش بازی فردا تعدادی از همکاران خانم خبرگزاری صدا و سیما در ورزشگاه حضور خواهند داشت. 
وی افزود: فدراسیون فوتبال کارت شناسایی مربوط به ورود بانوان خبرنگار سازمان صدا و سیما را صادر کرده و قرار است همزمان با رسیدن اتوبوس خبرنگاران خانم به ورزشگاه، کارت های شناسایی تحویل خبرنگاران خانم شود.
وی تاکید کرد: پیش از این شایعاتی درباره اینکه مسابقه فوتبال ایران و کامبوج به صورت زنده پخش نمی شود و آی دی کارت خبرنگاران زن صادر نشده، مطرح شده بود که معاونت سیما این اخبار را تکذیب می کند.
مسابقه فوتبال تیم های ملی ایران و کامبوج از رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، فردا(پنجشنبه) ساعت ۱۷ در استادیوم یکصد هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

لرد تیم ، بزرگترین مجله خبری

پایان پیام/

جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*