موقعیت شما : صفحه اصلی » جامعه
  • کد خبر : 8189
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲
  • 5 بازدید
  • ارسال شده توسط : خبرنگار
خیران و صنایع برای پشتیبانی آتی فرزندان بهزیستی ورود پیدا کنند
خیران و صنایع برای پشتیبانی آتی فرزندان بهزیستی ورود پیدا کنند

خیران و صنایع برای پشتیبانی آتی فرزندان بهزیستی ورود پیدا کنند

تهران- لرد تیم- مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: برای پشتیبانی و ارائه خدمات بهتر به فرزندان بهزیستی به ویژه برای آینده آنان نیازمند حمایت های بیشتری از جهت قوانین و هم از جهت حضور خیران و صنایع در این زمینه هستیم. سعید بابایی روز دوشنبه در گفت و گو با […]

تهران- لرد تیم- مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: برای پشتیبانی و ارائه خدمات بهتر به فرزندان بهزیستی به ویژه برای آینده آنان نیازمند حمایت های بیشتری از جهت قوانین و هم از جهت حضور خیران و صنایع در این زمینه هستیم.

سعید بابایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار لرد تیم افزود: اعتباراتی برای مراکز نگهداری فرزندان هنگام ترخیص آنان از مراکز تخصیص داده می شود اما میزان تورم سال‌های مختلف، ارزش کاری را که با این مبالغ می شود انجام داد، کاهش می دهد.

وی تاکید کرد: نیازمند قوانینی در راستای مسئولیت اجتماعی برای حمایت از  فرزندان مراکز بهزیستی هستیم تا حتی صنایع دولتی را مجبور یا دعوت کند تا حمایت کامل تری از فرزندان بهزیستی داشته باشد که پیگیر آن هستیم.

مدیرکل دفتر  امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: به جای ترخیص برای فرزندان بهزیستی در  مراکز نگهداری، فرآیند مستقل شدن آنان را پیگیری می کنیم.  

به گفته بابایی، در سراسر کشور حدود ۶۵۰ مرکز نگهداری کودکان با بیش از ۱۰ هزار نفر جمعیت تحت پوشش، فعالیت دارد.

وی پیش از این به لرد تیم گفته بود:مبلغی که برای ترخیص کودکان از مراکز نگهداری بهزیستی درنظر گرفته از ۱۸ میلیون تومان با ۱۰ درصد افزایش به ۲۰ میلیون تومان رسید.

لرد تیم ، بزرگترین مجله خبری

پایان پیام/

جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*