موقعیت شما : صفحه اصلی » دانشگاه و آموزش
  • کد خبر : 8421
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷
  • 4 بازدید
  • ارسال شده توسط : خبرنگار
کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی همدان افتتاح شد
کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی همدان افتتاح شد

کلینیک اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی همدان افتتاح شد

همدان- لرد تیم- کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه جاامع علمی کاربردی همدان صبح امروز /پنجشنبه/ با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد. مسئول پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان در حاشیه این آیین به خبرنگار لرد تیم گفت: این کلینیک دارای فضای اشتراکی برای تمامی کسانی است که […]

همدان- لرد تیم- کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه جاامع علمی کاربردی همدان صبح امروز /پنجشنبه/ با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

مسئول پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان در حاشیه این آیین به خبرنگار لرد تیم گفت: این کلینیک دارای فضای اشتراکی برای تمامی کسانی است که دنبال اشتغال و رونق تولید هستند و هر قشری می تواند از خدمات این مجموعه بهره مند شود.

احمد الوندی افزود: با توجه به اینکه شعار دانشگاه علمی کاربردی کارآفرینی، ایجاد اشتغال است هدف از ایجاد کلینیک اشتغال و کارآفرینی برای رسیدن به این شعار کلیدی و رشد متناسب با دانشگاه است.

وی اظهار داشت: در این فضا علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی، ورکشاپ یا کارگاه‌های آموزشی برای مراجعه کنندگان، حمایت های مادی و معنوی از کارآفرینان می شود.

مسئول پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان ادامه داد: چهار تن از مشاوران توانمند دارای مدارک تحصیلی بالا در حوزه کارآفرینی به مراجعه کنندگان این مرکز خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

الوندی تاکید کرد: هزینه تمامی فعالیت ها از جمله برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره برای مراجعه کنندگان به کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان به صورت رایگان است.

۷۵۲۶/۲۰۹۰

لرد تیم ، بزرگترین مجله خبری

پایان پیام/

جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*