موقعیت شما : صفحه اصلی » دانشگاه و آموزش
  • کد خبر : 8445
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
  • 3 بازدید
  • ارسال شده توسط : خبرنگار
۴ شرکت جدید در فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی ثبت شد
۴ شرکت جدید در فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی ثبت شد

۴ شرکت جدید در فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی ثبت شد

ارومیه- لرد تیم- کارگزار فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به ثبت چهار شرکت جدید، گفت: تاکنون ٢٩ شرکت فناور و دانش‌بنیان در سایت فن‌بازار منطقه‌ای این استان ثبت‌ شده است. صمید آقایی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار لرد تیم افزود: ۳۹ محصول در بخش‌های مختلف نرم‌افزاری، محصولات گیاهان دارویی، پزشکی، زیست محیطی […]

ارومیه- لرد تیم- کارگزار فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به ثبت چهار شرکت جدید، گفت: تاکنون ٢٩ شرکت فناور و دانش‌بنیان در سایت فن‌بازار منطقه‌ای این استان ثبت‌ شده است.

صمید آقایی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار لرد تیم افزود: ۳۹ محصول در بخش‌های مختلف نرم‌افزاری، محصولات گیاهان دارویی، پزشکی، زیست محیطی و انواع حسگرهای هوشمند توسط این شرکت‌ها در این سایت به ثبت رسیده است.
وی با اشاره به اینکه همچنین ١٨٣ کاربر در سایت فن‌بازار منطقه‌ای استان به آدرس http://urmia.techmart.ir ثبت‌نام کرده‌ اند، بیان کرد: صاحبان شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان می‌توانند برای توسعه فروش و صادرات محصولات خود در این سامانه ثبت‌نام کنند زیرا هر محصولی که در این سامانه ثبت شود، در همه کشور قابل مشاهده است.
وی با تاکید بر اینکه سرعت‌بخشی در فرآیند مبادله فناوری بین عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری از اهداف راه‌ اندازی فن‌بازار مجازی است، اظهار داشت: سامانه فن‌بازار فرصتی را برای صاحبان فناوری محصولات فراهم می‌ کند تا محصول خود را معرفی کنند.
کارگزار فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی بیان کرد: آشنایی متقاضیان فناوری با محصولات عرضه شده و بیان نیازهای فناورانه به تولیدکننده محصولات فناور از دیگر ویژگی‌های این سایت مجازی است و در حقیقت پیدا کردن، شناختن نواقص و نیازمندی‌های چرخه تولید، سرمایه و فروش عمده‌ترین کاری است که بر عهده کارگزار فن‌بازار قرار دارد.
آقایی ادامه داد: سایت جدیدی نیز با لینک http://www.tavaniran.ir و با هدف اعلام مشخصات فنی و نیازمندی‌های واحدهای تولیدی راه‌ اندازی شده و شرکت‌ها می‌توانند در این سایت ثبت‌نام کرده و مشخصات فنی و توان تولیدی خود را بارگذاری کنند.
سایت «فن بازار» به عنوان زیرساخت اطلاعاتی فن‌بازار استانی با حمایت پارک علم و فناوری استان راه‌ اندازی شد و به عنوان حلقه واسط شرکت‌های دانش‌بنیان با سرمایه‌گذاران مطرح است؛ فن‌بازار یک سیستم جامع انتقال فناوری بین عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری است که به صورت نظام‌مند فرآیند انتقال فناوری را تسهیل می‌ کند.
فن‌بازار در ۲ بخش بازار فیزیکی و بازار مجازی فعالیت می‌ کند و پارک علم و فناوری این استان در نخستین قدم بخش مجازی را راه‌ اندازی کرده است.
۹۹۱۸‪/۳۰۷۲

لرد تیم ، بزرگترین مجله خبری

پایان پیام/

جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*