موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش
  • کد خبر : 8498
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۷
  • 3 بازدید
  • ارسال شده توسط : خبرنگار
مثل مسی؟ هت تریک آزمون در شب فراموش نشدنی زنان در آزادی
مثل مسی؟ هت تریک آزمون در شب فراموش نشدنی زنان در آزادی

مثل مسی؟ هت تریک آزمون در شب فراموش نشدنی زنان در آزادی

تهران- لرد تیم- شبکه تلویزیونی ای اس پی ان در گزارشی با اشاره به برد پرگل تیم ملی ایران مقابل کامبوج در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، نخستین حضور زنان در ورزشگاه آزادی را در کنار هت تریک مسی ایرانی بیشتر از برد ۱۴ گله مورد توجه قرار داد. در گزارش این شبکه می خوانیم: ایران […]

تهران- لرد تیم- شبکه تلویزیونی ای اس پی ان در گزارشی با اشاره به برد پرگل تیم ملی ایران مقابل کامبوج در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، نخستین حضور زنان در ورزشگاه آزادی را در کنار هت تریک مسی ایرانی بیشتر از برد ۱۴ گله مورد توجه قرار داد.

در گزارش این شبکه می خوانیم: ایران با ثبت پیروزی رکوردشکن ۱۴ گله، شکست سنگینی به میهمان خود کامبوج تحمیل کرد و این شب را برای زنانی که برای نخستین بار جواز حضور در ورزشگاه آزادی را به دست آورده بودند، به خاطره ای فراموش نشدنی بدل کرد.

کریم انصاری فرد چهار گل به ثمر رساند و به اصطلاح پوکر کرد و هت تریک سردار آزمون در کنار گل زنی سایر بازیکنان سنگین ترین شکست تاریخ کامبوج را رقم زد.

این پیروزی در حالی محقق شد که ۳ هزار و پانصد هوادار زن با خرید بلیت بازی موفق به حضور در ورزشگاه شدند؛ اتفاقی که پس از گذشت بیش از ۴ دهه رخ داد.

آزمون که برخی از رسانه های انگلیسی لقب مسی ایرانی را به او داده اند، هت تریک کرد.

لرد تیم ، بزرگترین مجله خبری

پایان پیام/

جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*