موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش
  • کد خبر : 8516
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹
  • 2 بازدید
  • ارسال شده توسط : خبرنگار
سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم کناره‌گیری کرد
سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم کناره‌ گیری کرد

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم کناره‌ گیری کرد

بوشهر- لرد تیم- عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم براساس بخشنامه ابلاغی وزارت نفت برای بازگشت کارمندان این وزارتخانه به محل کار خود از این سمت کناره‌ گیری کرد. خطیب روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: به هر حال هر آمدنی رفتنی دارد و با توجه به بخشنامه وزارت نفت باید سمت خود را […]

بوشهر- لرد تیم- عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم براساس بخشنامه ابلاغی وزارت نفت برای بازگشت کارمندان این وزارتخانه به محل کار خود از این سمت کناره‌ گیری کرد.

خطیب روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: به هر حال هر آمدنی رفتنی دارد و با توجه به بخشنامه وزارت نفت باید سمت خود را ترک می‌کردم.

وی با تقدیر از هواداران پارس جنوبی جم، مدیران باشگاه، کادرفنی و بازیکنان تیم و مسئولان، از برخی افراد هم گلایه کرد و افزود: در ماه‌های گذشته برخی افراد خارج از باشگاه نامهربانی‌هایی داشتند که باعث تکدر خاطر شد.

خطیب ادامه داد: با این وجود همه آنها را به خدا می‌سپارم و امیدوارم پارس جنوبی جم بتواند در آینده سربلند و موفق به کارش ادامه دهد.

 وی افزود: اگرچه از سمت سرپرستی تیم استعفا کرده‌ام، اما در کنار مجموعه باشگاه پارس جنوبی خواهم بود.

خطیب اضافه کرد: از این پس مانند یک هوادار به پشتیبانی از تیم می‌پردازم و هرجا که نیاز باشد کمک خواهم کرد و امیدوارم در شهرستان جم نیز  همه متحد شوند تا بتوانند این تیم را که دلخوشی مردم  است به سرمنزل مقصود برسانند.

پارس جنوبی جم اکنون با ۶ امتیاز در رده دوازدهم جدول لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

۷۲۱۲/۶۰۴۳

لرد تیم ، بزرگترین مجله خبری

پایان پیام/

جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*